همه پست ها در اخبار تصویری

*روز پزشک مبارک باد*

*روز پزشک مبارک باد*

ادامه

برگزاری همایش تغذیه با شیر مادر در بیمارستان تریتا

برگزاری همایش تغذیه با شیر مادر در بیمارستان تریتا

در راستای هفته جهانی  شیر مادر،همایش تغذیه با شیر مادر در تاریخ ۱۶ مرداد ۹۶ در سالن آمفی تئاتر بیمارستان تریتا برگزار شد.در طول همایش مراسمی همچون سخنرانی پزشک اطفال (دکتر محمد جهانگیری)،قرعه کشی هدایا و اهدا جوایز به مادران نمونه برگزار گردید.

where to buy clomid online bodybuilding

ادامه

برگزاری کنفرانس یکروزه ارزیابی جنین در بیمارستان تریتا

کنفرانس یکروزه ارزیابی سلامت جنین در راستای اجرای دستورالعمل ترویج زایمان طبیعی و همچنین جهت آگاهی و توانمندسازی ماماهای مراکز درمانی استان در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۸ در بیمارستان تریتا برگزار شد.در این کنفرانس اساتید محترم گروه زنان و کودکان دانشگاه علوم پزشکی ایران (دکتر مریم کاشانیان،دکتر شهرزاد هاشمی،دکتر ربابه محمد بیگی،دکتر فتانه زنوزی،دکتر مریم چمنی) در خصوص (روش های ارزیابی سلامت جنین،ثبت حرکات جنین،BPP،CST،NST،داپلرویلوسیتومتری،هدف و سودمندی مانیتورینگ جنین حین زایمان،روش های مانیتورینگ و الگوهای ضربان قلب جنین مباحث مربوطه را ارائه نموده و همچنین به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داده شد.

     amoxcillin online pharmacy

ادامه

اتوبوس دیابت در بیمارستان تریتا و منطقه ۲۲

اتوبوس دیابت در بیمارستان تریتا و منطقه ۲۲

با توجه به شیوع بیماری دیابت درتمام سنین به منظور ارتقای آگاهی و اطلاع افراد درباره این بیماری و به حداقل رساندن آسیب‌های ناشی از آن به اعضای بدن و ترغیب شهروندان به خصوص میانسالان و سالمندان به چکاپ و معاینه مداوم طرح اتوبوس دیابت در تهران اجرا شده است و همچنین ماه جاری در منطقه ۲۲ در بیمارستان تریتا استقرار یافته است.
اتوبوس دیابت از تاریخ ۱۳ الی ۱۵ تیر ماه از ساعت ۹ الی ۱۵ اماده خدمت رسانی به کلیه اهالی منطقه ۲۲ می باشد. بیمارستان تریتا نیز در این خدمت رسانی آمادگی هر گونه همکاری را نیز اعلام نموده است.
به امید سلامتی روز افزون مردم کشورمان ایران.


Where You Can Buy Domperidone (Motilium) Over the Counter – VisaMCAmex Motilium order – buy motilium in canada – Take a look at our offer with Zero cost US Shipping! Generic all pils. Choose pils Online and Make Big Savings! Cheap Pills.
propranolol canada

ادامه

گرامیداشت روز جانباز

گرامیداشت روز جانباز


Where You Can Buy Domperidone (Motilium) Over the Counter – VisaMCAmex buy cheap Motilium online medicine pricing – buy motilium in canada – Take a look at our offer with Zero cost US Shipping! Generic all pils. Choose pils Online and Make Big Savings! Cheap Pills.

ادامه

گواهی نامه اعتبار بخشی بیمارستان تریتا

گواهی نامه اعتبار بخشی بیمارستان تریتا

Where You Can Buy Domperidone (Motilium) Over the Counter – VisaMCAmex Motilium pills – buy motilium in canada – Take a look at our offer with Zero cost US Shipping! Generic all pils. Choose pils Online and Make Big Savings! Cheap Pills.
no prescription sildenafil citrate

ادامه

مراسم بزرگداشت روز پزشک در تریتا

مراسم بزرگداشت روز پزشک در تریتا

روز گذشته بیمارستان تریتا با حضور شهردار منطقه ۲۲ جناب آقای دکتر مولایی، جمعی از همراهانشان از اداره سلامت و به اتفاق پزشکان و متخصصین مجرب بیمارستان مراسمی به مناسبت بزرگداشت زاد روز حکیم ابن سینا و روز پزشک برگزار نمودند. همچنین در این مراسم از زحمات و تلاش های بی اندازه پزشکان و متخصصین بیمارستان تریتا با ارائه تقدیرنامه قدردانی به عمل آمد.

http://treata.com/?p=2862http://treata.com/?p=2862
Where You Can Buy Domperidone (Motilium) Over the Counter – VisaMCAmex buy cheap Motilium online – buy motilium in canada – Take a look at our offer with Zero cost US Shipping! Generic all pils. Choose pils Online and Make Big Savings! Cheap Pills.
orlistat without prescription in canada

ادامه

عینک استخوانی

عینک استخوانی

عینک استخوانی cheap generic cialis free shipping مربوط به هزاره چهارم و سوم قبل از میلاد که در کشفیات باستان‌شناسی یانیک تپه خسروشهر در سال ۱۳۴۱ توسط آقای دکتر علی اکبر سرفراز (باستان‌شناس) از روی جسد دختری به دست آمده.
این تپه در ۳۰ کیلومتری جنوب غربی شهر تبریز نزدیک تازه کند و به فاصله ۳ کیلومتری شهر خسروشاه( خسروشهر) واقع شده است. کاوش های علمی مشترک باستان شناسی ایران و انگلیس در این تپه از سال ۱۳۳۹-۱۳۴۱ به وسیله دانشگاه منچستر به ریاست پروفسور چارلز برنی انجام گرفت. همکاران باستان شناس ایرانی در این حفاری ( دکتر علی اکبر سرفراز، رضا موستوفی، جهانگیز یاسی و محمد علی شهنازی) بودند. کاوش های علمی این هیئت در قسمت شرقی یانیک تپه انجام پذیرفته است. بنا به اظهارات دکتر چارلز برنی قدمت این تپه به هزاره سوم قبل از میلاد می رسد. در این تپه سه دوره اصلی و مجزا تشخیص داده شده که قدیمی ترین دوره متعلق به عصر کلکولتیک (فاصله سنگ و مس) و جدیدترین دوره هم به هزاره دوم قبل از میلاد تعلق دارد. معماری یانیک تپه در هفت طبقه آشکار شده که بجز آخرین طبقه همه ساختمان ها مدور بودند. دیوارها معمولا از خشت خام بود ولی دیوار دفاعی قلعه از سنگ ساخته شده بود. این خانه های مدور محل مسکونی مردم شهر بوده است. در این تپه آثاری که موید هزاره های دوم و سوم قبل از میلاد است و انواع سفال های منقوش که عموما نقش هندسی دارند و انواع ظروف سفالی برای استفاده های گوناگون کشف شده است.
در حفاری سال ۱۳۴۱در یانیک تپه آقای دکتر سرفراز همراه دکتر چارلز برنی بر کاوش ها نظارت می کرد. در پائین تپه آقای دکتر سرفراز یک گمانه می زند که آثار عصر آهن را بیابد. وی در عمق یک متری عصر آهن را پیدا می کند و اتفاقا قبری هم ضمن کاوش پیدا می شود که چندین شیء همراه با جسد دختری در قبر گذاشته شده بود. روی بینی جسد، یک قطعه استخوان شبیه به عینک با دو سوراخ مدور کوچک به اندازه یک ریالی در دو طرف این استخوان به طور قرینه و موازی هم تعبیه شده بود. لحظاتی نفس در سینه همه حبس می گردد. آنچه را که می بینند باور نمی کنند. city guides . چالز برنی چیزی نمی تواند بگوید. دکتر سرفراز چون همیشه سرفراز با تمام وجود فریاد می زند و می گوید برنی بیا و تماشا کن، عینکی از استخوان بر روی صورت جسد قرار دارد که در اثر فشار خاک بر روی بینی لغزیده است. http://treata.com/?p=2578 http://treata.com/?p=2578برنی چیزی نمی گوید. آرام از کنار موضوع می گذرد، اما سرفراز می گوید: روزی اپتومتری ایران ثابت خواهد کرد که این عینک است!

Bone_glass

ادامه

برگزاری کمیته های بیمارستان

برگزاری کمیته های بیمارستان

بیمارستان تریتا اقدام به برگزاری کمیته های خود طبق استانداردهای اعتباربخشی نموده است. روز گذشته مورخ ۹۳/۹/۹ کمیته مرگ و میر و عوارص، آسیب شناسی و نسوج را برگزار نمود.

برنامه زمانی کمیته ها به شرح ذیل می باشد:

Untitled buy albuterol online india dns router

ادامه

همایش رایگان برای خانم های منطقه ۲۲

 

مژده به خانم های باردار منطقه ۲۲

بیمارستان تریتا در نظر دارد همایشی را جهت مراقبت های قبل و بعد از بارداری، اصول شیردهی و مراقبت از نوزاد را درتاریخ یکشنبه ۸/۱۸ در سالن آفی تئاتر خود به صورت رایگان برگزار نماید. از مادران آینده جهت شرکت در این همایش دعوت به canadarx mall عمل می آید.

ادامه